Cześć! Jesteśmy przedstawicielem francuskiego producenta perfum niszowych Arcadie de Niche SAS. Który jest właścicielem marek Scentologia, Paradis Des Sens, Alfred Ritchy, Memoires d’Amour. Od jakiegoś czasu obserwujemy trend, w którym rośnie popularność zapachów niszowych, które pozwalają wyrazić Twój indywidualizm, charakter, osobowość i nietuzinkowość. Wyróżnić się z tłumu, być po prostu prawdziwym sobą. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z niszowymi zapachami – to wiedz, że świat niszy wciąga, fascynuje i masz jeszcze wiele do odkrycia. Cieszymy się, że możesz to zrobić razem z nami.

Perfumy niszowe są niekonwencjonalne, odważne i stworzone z najwyższej jakości komponentów. Termin „nisza” w przemyśle perfumeryjnym jest używany do opisania bardzo charakterystycznego zapachu – stworzonego przez wybitnego perfumiarza i produkowanego w małych partiach z ograniczoną dostępnością na rynku. Tu kluczowy jest dobór składników, tworzenie zapachów z wieloma złożonymi nutami, które tworzą fenomenalne wrażenie i niezapomniane wspomnienia. W przeciwieństwie do łatwo dostępnych zapachów, które możesz znaleźć na co dzień w sklepach, perfumy niszowe oferują rzadkie i ponadczasowe zapachy unisex, które długo utrzymują się na skórze. Niszowy przemysł perfumeryjny ma tendencję do przedkładania kreatywności, oryginalności i autoekspresji nad popularne trendy.

Dlatego jeśli jesteście miłośnikami perfum, którzy pragną ekskluzywnego, niszowego zapachu, dzięki któremu wyrazicie siebie i swoje emocje – to u nas znajdziecie to czego potrzebujecie. Zapraszamy do naszego świata.